Mapa serwisu Książka teleadresowa Mapa diecezji Wyślij kartkę Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna Książka telefoniczna Mapa Diecezji
Kuria Diecezjalna Łowicka
Kuria Diecezjalna Łowicka  
Diecezja Łowicka
NIP: 834-18-40-219
REGON: 040006945
Nr konta: 26 1020 2212 0000 5202 0280 0050

Rzecznik Prasowy Diecezji Łowickiej
ks. dr Piotr Karpiński
tel.: +48 510 281 298
adres email: pkarpinski@diecezja.lowicz.pl


Kuria Diecezjalna Łowicka
Stary Rynek 20
99-400 Łowicz
tel.: (+48) 046 837 47 90, 046 837 66 15
fax: (+48) 046 837 43 49

Kuria Diecezjalna Łowicka: kuria@diecezja.lowicz.pl
Sekretariat: sekretariat@diecezja.lowicz.pl
Sekretariat Biskupa Łowickiego: ordynariusz@diecezja.lowicz.pl
Kapelan Biskupa Łowickiego: a.sylwanowicz@diecezja.lowicz.pl
Rzecznik Prasowy Diecezji Łowickiej: pkarpinski@diecezja.lowicz.pl
Wydział Nauki Katolickiej: wnk@diecezja.lowicz.pl
Katechetyczny (x.W.Osial) wnk@diecezja.lowicz.pl
Wydział Duszpasterski: wnk@diecezja.lowicz.pl
Wydział Konserwatorsko-Budowlany: wkb@diecezja.lowicz.pl
Wydział Ekonomiczny: ekonom@diecezja.lowicz.pl
ekonomiczny@diecezja.lowicz.pl
Ks. Adam Matysiak: ekonom@diecezja.lowicz.pl
Księgarnia Diecezjalna: ksiegarnia@diecezja.lowicz.pl
Administracja Kościel. Obiektami Diec. Łowickiej:administracja@diecezja.lowicz.pl
Sąd Biskupi: sad@diecezja.lowicz.pl
Centrum Sportu i Rekreacji: classic@diecezja.lowicz.pl
Wyższe Seminarium Duchowne: wsd@diecezja.lowicz.pl
Studia Loviciensia: studialow@diecezja.lowicz.pl
Biblioteka Seminaryjna: biblioteka@diecezja.lowicz.pl
Fundacja Caritas: fundacja@diecezja.lowicz.pl
Dom Rekolekcyjny Wiskitki: wiskitki@diecezja.lowicz.pl
Dom Rekolekcyjny Spala: spala@diecezja.lowicz.pl
Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa: sekretariatlppm@gmail.com
Koordynator strony internetowej: koordynator@diecezja.lowicz.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek- piątek w godz. 9:00-16:00 (przerwa od godz. 13:30 do 14:00)
Interesanci przyjmowani są do godz. 13:30
Wpłaty do kasy są przyjmowane do godz. 13:00

Nr konta: 62 1240 3347 1111 0000 2865 5550
NIP: 834 12 93 898
REGON: 040006945
Liczba odwiedzin: 4992014
Data aktualizacji: 2014-12-18
P®esto