Mapa serwisu Książka teleadresowa Mapa diecezji Wyślij kartkę Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna Książka telefoniczna Mapa Diecezji
Aktualności Diecezjalne
Diecezja Łowicka ›› Aktualności Diecezjalne 
21 lutego 2015
Turniej Finałowy XI GP Diecezji Łowickiej w kategorii "Open"
W dniu 21 lutego w Hali OSiR w Łowiczu odbył się turniej finałowy. I w tym roku puchar Biskupa Diecezjalnego wywalczyła drużyna z parafii pw. Świętego Ducha w Łowiczu, II miejsce parafia Witonia, III Parafia Bełchów.

›››

4 lutego 2015
Dzień Życia Konsekrowanego
W święto Ofiarowania Pańskiego, w które przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, w katedrze łowickiej odbyła się uroczysta Msza św., połączona z odnowieniem ślubów przez osoby żyjące według rad ewangelicznych. Eucharystii przewodniczył bp Andrzej F. Dziuba, z którym modlitwy za osoby konsekrowane zanosili także biskup emeryt Józef Zawitkowski i kilkunastu kapłanów. Eucharystię poprzedziła modlitwa pod pomnikiem św. Jana Pawła II.

›››

7 stycznia 2015
Orszak Trzech Króli w Diecezji Łowickiej
W uroczystość Objawienia Pańskiego odbył się w wielu miejscach nasze Diecezji Orszak Trzech Króli. Najstarszy, bo mający już tradycje od 2012 roku, wyruszył ulicami Kutna. Biskup Ordynariusz uczestniczył w Orszaku w Łowiczu.

›››

Archiwum
Liczba odwiedzin: 5323504
Data aktualizacji: 2015-02-26
P®esto