Aktualności Diecezjalne
Diecezja Łowicka ›› Aktualności Diecezjalne
27 kwietnia 2015
XI Diecezjalne Czuwanie Modlitewne w Intencji Powołań
Odbyło się wieczorem w sobotę poprzedzającą Niedzielę Dobrego Pasterza. Tym razem miejscem modlitwy był kościół parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sochaczewie.

21 kwietnia 2015
Dzień skupienia osób konsekrowanych
W sobotę 18 kwietnia, w domu generalnym sióstr niepokalanek osoby żyjące radami ewangelicznymi z diecezji łowickiej przeżywały dzień skupienia. W modlitwie uczestniczyły zarówno męskie, jak i żeńskie zgromadzenia. W centrum spotkanie była uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem bp Andrzeja F. Dziuby.

15 kwietnia 2015
Finały GP Diecezji Łowickiej już za nami
Zakończyły się rozgrywki w piłce nożnej halowej o puchar Biskupa Łowickiego. W sobotę 11 kwietnia w Hali Milenium w Rawie Mazowieckiej odbył się ostatni turniej, tym razem w kategorii „Podstawówka”.

Data aktualizacji: 2015-04-27