Aktualności Diecezjalne
Diecezja Łowicka ›› Aktualności Diecezjalne
8 września 2014
Biskup Ordynariusz poświęcił nowe przedszkole diecezjalne w Skierniewicach
Na uroczystość, która odbyła się 6 września, przybyło wielu gości. Oprócz skierniewickich księży Jacka Berezińskiego i Grzegorza Gołębia, diecezjalnych ekonomów ks. Adama Matysiaka i ks. Łukasza Antczaka, dyrektora skierniewickiego "Klasyka" ks. Piotra Karpińkiego na Mszę św. przybyły także przedstawicielki zgromadzeń zakonnych ze Skierniewic, Łowicza oraz innych miast, w których posługują siostry Świętej Rodziny z Bordeaux (siostry prowadzące przedszkole).

4 września 2014
Adoracja pod gołym niebem w Żyrardowie
30 sierpnia odbyło się drugie w historii diecezji łowickiej "Rio w Żyrardowie"

21 sierpnia 2014
Trzecia pielgrzymka z Diecezji już w drodze
W środę 20 sierpnia 2014 r. wyruszyła z Głowna 28. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pątnicy o godz. 6.00 w kościele św. Jakuba Ap. zgromadzili się na Mszy św., której przewodniczył ks. Bp Andrzej F. Dziuba. Pasterz diecezji odprowadził pielgrzymów do granicy miasta.

Data aktualizacji: 2014-09-19