Mapa serwisu Książka teleadresowa Mapa diecezji Wyślij kartkę Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna Książka telefoniczna Mapa Diecezji
Aktualności Diecezjalne
Diecezja Łowicka ›› Aktualności Diecezjalne 
31 sierpnia 2015
Symbole Światowych Dni Młodzieży w Diecezji
Symbole Światowych Dni Młodzieży przybyły do Jaktorowa w piątek około godziny 19:30. Przyjechały do rejonu żyrardowskiego specjalnie z Diecezji Lubelskiej, aby odbyć pierwszą część Peregrynacji oraz towarzyszyć młodym podczas diecezjalnego spotkania młodzieży w Żyrardowie – Z Rio Do Krakowa.

›››

29 sierpnia 2015
Odprawa katechetyczna
W piątek 28 sierpnia katecheci diecezji łowickiej spotkali się na odprawie. Tradycyjnie odbyła się w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu. To obowiązek każdego katechety, niezależnie od tego czy jest osobą świecką, księdzem, zakonnikiem lub zakonnicą.

›››

25 sierpnia 2015
Rok po koronacji
​W uroczystość Wniebowzięcia NMP w Suserzu odbył się odpust parafialny. Podczas tegorocznego wspominano zeszłoroczną koronację obrazu MB Suserskiej. Sumie odpustowej przewodniczył bp Andrzej F. Dziuba. Oprócz miejscowych parafian uczestniczyli w niej pielgrzymi, w tym po raz czwarty grupa z Gostynina. Po procesji wokół kościoła bp Dziuba ponowił akt zawierzenia Maryi.

›››

Archiwum
Liczba odwiedzin: 6224658
Data aktualizacji: 2015-09-03
P®esto