Mapa serwisu Książka teleadresowa Mapa diecezji Wyślij kartkę Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna Książka telefoniczna Mapa Diecezji
Aktualności Diecezjalne
Diecezja Łowicka ›› Aktualności Diecezjalne 
27 lipca 2016
Oficjalne rozpoczęcie ŚDM z udziałem naszej młodzieży
Pielgrzymi z diecezji łowickiej, którzy przybyli na Światowe Dni Młodzieży, swoją bazę mają w Śledziejowicach pod Wieliczką. Na ceremonię otwarcia ŚDM na krakowskich Błoniach udali się po obiedzie. Dotarli tam pieszo i tramwajami. Uczestniczyli w Mszy św. z kard. Stanisławem Dziwiszem oraz podjęli próbę ułożenia "kartoniady" przedstawiającej logo ŚDM Kraków 2016.

›››

26 lipca 2016
Miasteczko Łowickie ŚDM już tętni życiem
Popołudniowa porą w poniedziałek 25 lipca do Śledziejowic pod Wieliczką dotarła grupa pielgrzymów z diecezji łowickiej. Tam znajduje się ich baza - Miasteczko Łowickie, czyli pole namiotowe z zapleczem typu prysznice, toalety, dostęp do energii elektrycznej. Wieczorem uczestniczyli w Mszy św. w specjalnie utworzonej kaplicy.

›››

25 lipca 2016
Młodzież Diecezji Łowickiej już w Krakowie
W poniedziałek 25 lipca z Kutna do Kokotowa pod Wieliczką wyruszył pociąg specjalny z pielgrzymami z diecezji łowickiej, którzy wezmą udział w Światowych Dniach Młodzieży. Po drodze zatrzymał się w Łowiczu. W Skierniewicach dosiadła się najliczniejsza grupa. Na dworcu w Kokotowe pielgrzymi wyróżniali się koszulkami promującymi województwo łódzkie i diecezję łowicką.

›››

Archiwum
Liczba odwiedzin: 7402211
Data aktualizacji: 2016-07-27
P®esto